20 евтини ситници од AliExpress со кои ќе ја дочекате зимата подготвени

Оние зимурливите ќе се изненадат колку евтините ситници од AliExpress може да им бидат од помош во студените денови.

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-001.jpg

Како конечно да ја дочекате зимата подготвени, со однапред решени зимски проблеми?

Тајната лежи во:

Навлаки за на чевлите кои спречуваат лизгање

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-16.jpg

Подметнувачи за чаша кои го загреваат пијалакот

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-10.jpg

Апаратче кое ги суши чевлите

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-15.jpg

Флексибилна санка

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-14.jpg

Топли, меки ракавици

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-13.jpg

Екстерна батерија која служи и како греач

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-12.jpg

Сијалички на жицa

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-11.jpg

Новогодишни хеланки

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-02.jpg

Високи грејачи за нозе

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-18.jpg

Термална долна облека која не се познава

20-sitnici-od-ali-express-so-koi-ke-ja-docekate-zimata-podgotveni-08.jpg

Продолжуваат на следната страна...Би можело да ве интересира:

Широки се едвај 3 метри, во нив живееле и по неколку семејства – Уникатните куќи во главниот град на... Најпопуларнте куќи во главниот град на Виетнам имаат ширина од само 2-3 метри, н...
Архитект создаде ремек-дело на замрзнато езеро - за 4 часа нацртал лисица, само со помош на своите н... Кога имаат слобода да ја покажат својата креативност, луѓето можат да создадат н...
Корисни ситници кои ќе ви ги „земат парите“ без проблем Секоја жена ја знае ситуацијата „не ми треба, ама жалосно е да не го купам.“ ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg