Лепенки за стапала кои штитат од жешкиот песок на плажа и уште 14 кул изуми
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Лепенки за стапала кои штитат од жешкиот песок на плажа и уште 14 кул изуми

Сад во кој можете да носите храна и вода за вашиот миленик. Куфер на кој децата може да се возат.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-01.jpg

Креативни луѓе од целиот свет постојано смислуваат нови работи со кои ни се олеснува животот.

Кул изуми кои ќе посакате да ги имате веднаш:

Памучни стапчиња со jод, кои се кршат од една страна и со јодот се третира која било рана.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-02.jpg

Држач за кабли.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-03.jpg

Заштитни лепенки за стапала за пријатни прошетки по жешкиот песок на плажа.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-04.jpg

Шише во кое може да носите два различни пијалаци.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-05.jpg

Заштитна преграда за водата да не прска на сите страни.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-06.jpg

Лакирањето никогаш не било полесно.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-07.jpg

Мала канта која може да биде сокриена под бирото.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-08.jpg

Сад во кој можете да носите храна и вода за вашиот миленик.

lepenki-za-stapala-shto-shtitat-od-zheshkiot-pesok-na-plazha-i-ushte-14-kul-izumi-09.jpg

Уште 7 изуми на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 кул изуми што ќе ни го олеснат животот Верувале или не, сега можете да носите иста јакна во текот на целата година, таа...
Кул дизајни во кои ќе се заљубите на прв поглед Имагинацијата на вистински професионалните дизајнери не знае за граници, а овие ...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-дела Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...

Најчитани неделава