Минималистички тетоважи за сите кои сакаат да го носат летото на себе


Минималистички тетоважи за сите кои сакаат да го носат летото на себе

Во недостаток на сонце во последниов период, направете си едно на кожата и носете го секогаш со вас.

minimalisticki-tetovazi-za-site-koi-sakaat-da-go-nosat-letoto-na-sebe-001.jpg

Овие минималистички тетоважи се за вљубениците во сонце, солена вода, палми... и веруваат дека животот е поубав во лето.

Доколку сте во потрага по летна тетоважа, имаме неколку предлози:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

30 тетоважи за оние на кои животот им е исполнет со патувања Луѓето кои си го исполнуваат животот со патувања, а пасошот со печати, најчесто ...
Тетоважи со скриено, но длабоко значење (фото) Додека едни го гледаат само како уметност, за некои луѓе, тетоважата е симбол ко...
Тетоважи создадени за сите кои сакаат зимата да трае засекогаш Божиќна магија (која веќе изминува), греено вино, свеж ладен воздух и ни фали уш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg