14 едноставни, но генијални изуми кои ќе ги посакате дома

Чаршаф со ознаки кој дел е за доле, кој за горе, а кој за на страна

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-09.jpg

Бебешки патики што цивкаат, кои имаат копче за да го исклучите цивкањето

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-10.jpg

Шише со необично дно кое е дизајнирано да го искористите максимумот од течноста

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-11.jpg

Слушалки со патент за да не се заплеткуваат

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-12.jpg

Лажичка која мери една четвртина и една половина

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-13.jpg

По користењето можете да ги насадите моливите и да израсне растение

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-20 (1).jpg

Отворач за шишиња кој изгледа како папагал

14-ednostavni-no-genijalni-izumi-koi-kje-gi-posakate-doma-15.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

12 дизајни за кои веднаш ќе помислите - „Ова ми треба!“ Изборот на дизајни за секакви додатоци денес е огромен и истите тие може да ни г...
Идеи како велигденски да го украсите домот со едноставни декорации (фото) Вазна полна со моркови и свежо цвеќе, велигденски дрвца со вештачки јајца, аранж...
Уникатни и иновативни дизајни кои не се неопходни, но веднаш ќе ги посакате (фото) Кога имаат слобода да ја покажат нивната креативност, дизајнерите можат да напра...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg