13 уникатни дизајни каде магијата е во малите, слатки детали

Кој би можел да им одолее на овие слатки дизајни? Понекогаш малите детали значат многу, зарем не?

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-01.jpg

Дизајнерите често смислуваат уникатни и кул работи и со мали детали ни предизвикуваат насмевка на лицето.

Некои забавни и слатки дизајни што сигурно ќе ве освојат:

„Мајка ми ми подари парфем, погледнете колку е убаво пакувањето.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-02.jpg

„Си купив слатки подметнувачи за чаши во форма на мачиња.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-03.jpg

„Пријателка ми подари ваква чанта.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-04.jpg

„Држач за прстени во форма на слонче.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-05.jpg

„Зајчиња со долги уши кои служат како закачалки.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-06.jpg

„Ноќна мини ламба во форма на печурка.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-07.jpg

„Се опседнав со оваа мини чантичка од IKEA.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-08.jpg

Уште 6 дизајни на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 дизајни за кои веднаш ќе помислите - „Ова ми треба!“ Изборот на дизајни за секакви додатоци денес е огромен и истите тие може да ни г...
11 девојки си направија уникатни модни парчиња (од стари завеси, чаршафи и кошули) Замислете нов, уникатен фустан со етно дезен од стариот чаршаф на баба ви, звучи...
Широки се едвај 3 метри, во нив живееле и по неколку семејства – Уникатните куќи во главниот град на... Најпопуларнте куќи во главниот град на Виетнам имаат ширина од само 2-3 метри, н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg