13 уникатни дизајни каде магијата е во малите, слатки детали

„Фановите на Harry Potter сигурно ќе сакаат ваков сет.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-09.jpg

„Мајка ми купила сад за сапун во форма на еднорог.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-10.jpg

„Книга за рецепти што личи како гризнато чоколадо.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-11.jpg

„Сте виделе ли посладок потпирач за врата?“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-12.jpg

„Мојата омилена шолја...“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-13.jpg

„Прекривач за чајник во форма на полжав.“

13-unikatni-dizajni-kade-magijata-e-vo-malite-sitni-detali-14.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

12 дизајни за кои веднаш ќе помислите - „Ова ми треба!“ Изборот на дизајни за секакви додатоци денес е огромен и истите тие може да ни г...
11 девојки си направија уникатни модни парчиња (од стари завеси, чаршафи и кошули) Замислете нов, уникатен фустан со етно дезен од стариот чаршаф на баба ви, звучи...
Широки се едвај 3 метри, во нив живееле и по неколку семејства – Уникатните куќи во главниот град на... Најпопуларнте куќи во главниот град на Виетнам имаат ширина од само 2-3 метри, н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg