Бизарни спални соби во кои (сигурно) не би сакале да преспиете

Секој сака убаво уредена спална соба. Сепак, ова место во домот е за одмор и релаксација, па нормално е да сакаме пријатна атмосфера.

pruzhina-od-dushek-kako-dekoracija-kada-do-krevetot-bizarni-spalni-sobi-vo-koi-ne-bi-sakale-da-prespiete-01.jpg

Иако луѓето имаат различни вкусови за многу нешта, вклучувајќи го и изгледот на спалната соба, неретко ни се допаѓаат и идеите на другите.

Но, постојат и идеи, односно спални соби во кои не би сакале да стапнете, а не па да спиете.

На Фејсбук групата Bedroom with threatening auras (Спални соби со заканувачка аура), можете да најдете многу вакви ужасни спални соби, кои навистина изгледаат заканувачко.

Без разлика дали поради бизарниот кревет, морничавите украси или целокупниот изглед на собата, тешко дека некој ќе може да се релаксира во овие спални.

Во продолжение, дел од „најдобрите“:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тобоган во трговски центар и уште 15 кул изуми од земјите во светот кои ги сакаме и кај нас Во Турција има машини за хранење на бездомните животни од кои излегува храна сек...
12 фото-докази дека не секој треба да биде дизајнер Автоматски сад за сапун што не е водоотпорен, тепих во тоалет, поткрената шахта ...
Уникатни и иновативни дизајни кои не се неопходни, но веднаш ќе ги посакате (фото) Кога имаат слобода да ја покажат нивната креативност, дизајнерите можат да напра...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg