10 работи во уредување на домот, на кои вреди да потрошите пари

Кујнски остров, кој ќе ви биде централно место за приготвување на храна, плус ќе ви даде дополнителен простор за складирање.

10-raboti-vo-ureduvanje-na-domot-na-koi-vredi-da-potroshite-pari-01.jpg

Уредувањето на домот секогаш е предизвик и притоа на некои ефектни парчиња навистина не треба да се штеди.

Работи во уредување на домот, на кои вреди да потрошите пари:

Геометриска метална масичка, која изгледа ефектно и прозрачно (и не го оптоварува просторот).

10-raboti-vo-ureduvanje-na-domot-na-koi-vredi-da-potroshite-pari-02.jpg

Големо огледало со уникатна форма.

10-raboti-vo-ureduvanje-na-domot-na-koi-vredi-da-potroshite-pari-03.jpg

Мултифункционален туш со впечатлив изглед, кој ќе ви даде чувство дека сте во луксузен СПА центар.

10-raboti-vo-ureduvanje-na-domot-na-koi-vredi-da-potroshite-pari-05.jpg

Машина за кафе, која ќе направи дома да уживате како да сте во кафуле.

10-raboti-vo-ureduvanje-na-domot-na-koi-vredi-da-potroshite-pari-03_1.jpg

Кул ламба, која ќе му даде уникатен шарм на вашиот дом.

10-raboti-vo-ureduvanje-na-domot-na-koi-vredi-da-potroshite-pari-06.jpg

Уште 5 работи на следната страна...Би можело да ве интересира:

Од домот на баба и дедо: 15 ретро работи, кои ни го враќаат мирисот на минатото Од грамофон, кој со задоволство и сега би си го ставиле дома, па до прибори со л...
Шишарки, тапи од вино: Идеи за „направи сам“ проекти на празнични украси (за малку пари) На следната прошетка на Водно или во парк соберете си паднати шишарки, а потоа с...
Лесни и евтини новогодишни „направи сам“ проекти со кои ќе си го украсите домот (фото) Направете си сами мини елкички од шишарки, елки од пластични лажици или свеќници...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg