10 најбизарни работи кои можете да ги купите на Amazon

Од скаличка за пред тоалетната шолја за полесно одење по голема нужда до рачиња и глава од верверичка како напрстоци... Кој е најчудниот „изум“ кој вие сте го виделе досега?

10-najbizarni-raboti-koi-mozhete-da-gi-kupite-na-amazon-01.jpg

Имате ли навика да купувате онлајн? На страниците како Amazon понекогаш можете да пронајдете вистински чуда и буквално да се запрашате кој (а понекогаш и зошто) го смислил тоа.

Дел од најбизарните работи кои можете да ги нарачате на Amazon:

Рачиња и глава од верверичка како напрстоци

10-najbizarni-raboti-koi-mozhete-da-gi-kupite-na-amazon-02.jpg

Маска за јајцевидна глава како на вонземјанин

10-najbizarni-raboti-koi-mozhete-da-gi-kupite-na-amazon-03.jpg

Перница во форма на рака за илузија дека некој ве прегрнува

10-najbizarni-raboti-koi-mozhete-da-gi-kupite-na-amazon-04.jpg

Маска во вид на глава од коњ

10-najbizarni-raboti-koi-mozhete-da-gi-kupite-na-amazon-05.jpg

Скаличка за пред тоалетната шолја за полесно одење по голема нужда

10-najbizarni-raboti-koi-mozhete-da-gi-kupite-na-amazon-06.jpg

Уште 5 работи на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 работи во уредување на домот, на кои вреди да потрошите пари Кујнски остров, кој ќе ви биде централно место за приготвување на храна, плус ќе...
Од домот на баба и дедо: 15 ретро работи, кои ни го враќаат мирисот на минатото Од грамофон, кој со задоволство и сега би си го ставиле дома, па до прибори со л...
Уникатни и иновативни дизајни кои не се неопходни, но веднаш ќе ги посакате (фото) Кога имаат слобода да ја покажат нивната креативност, дизајнерите можат да напра...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg