18 ужасни работи кои Џастин Бибер ги има направено


18 ужасни работи кои Џастин Бибер ги има направено

Го има натерано својот тим да го носи на раце, има плукнато фанови и удрено фотограф... Џастин Бибер постојано е среде скандали.

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-01.jpg

Џастин Бибер има армија фанови, но тој е една од најсканадлозните ѕвезди.

Постојано прави скандали со фотографите, има контроверзии околу љубовниот живот, а знае да даде и чудна изјава.

Кои се најлошите работи кои Џастин Бибер ги има направено:

Плукање на неговите фанови

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-02.jpg

Носење гас маска за да не го зјапаат сите

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-03.jpg

Напад на фотограф

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-04.jpg

Пушење нелегални супстанции

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-05.jpg

Појавување на суд преку стриминг, а причината - возење во алкохолизирана состојба

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-06.jpg

Навреди на фотографите и правење сцени

18-uzhasni-raboti-koi-djastin-biber-gi-ima-napraveno-07.jpg

Уште 6 работи на следната страна...Би можело да ве интересира:

15 ужасни работи кои Анџелина Џоли му ги правеше на Бред Пит Додека беа во брак изгледаа како совршен пар, без испади и драми во јавноста, но...
Цитати за смирување и охрабрување: 20 реченици кои секогаш ќе ви помог... Верувајте му ја својот инстинкт. Кога внатрешното чувство ве скокотка или боцка,...
Отворено зборува за ментално здравје, обожава животни и уште 8 работи ... Таа има изјавено дека ги сака животните повеќе од луѓето, но се залага и за прав...