„Јас сум полиглот, јас ги сакам животните“ - најглупавите цитати на ѕвездите од соседството
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


„Јас сум полиглот, јас ги сакам животните“ - најглупавите цитати на ѕвездите од соседството

Народот вели „ќе тропне глупост – и ќе остане жив“. Ова дефинитивно важи за многу ѕвезди како кај нас, така и во соседството.

Najglupavite-citati-na-zvezdite-od-sosedstvoto-01.jpg

Северина тврди дека доколку се школувала, денес не би морала да се глупира.

Карлеуша пак, дека половиот орган е најсилниот адут на жената, но дека децата се прават – со мозокот?!

Прочитајте ги најглупавите цитати на ѕвездите од соседството:

„Јас сум полиглот, јас ги сакам животните“ – Зорица Марковиќ

„Јас мислам дека главниот адут на секоја жена е нејзиниот полов орган, мислам дека тоа е делот што води љубов со секој маж, а она што ги прави децата е дефинитивно мозокот“ – Јелена Карлеуша

„Еден ден ќе имам свој личен читач кој ќе ми ги чита книгите додека работам“ – Весна Вукелиќ Венди

„Би ја срушила црквата на Свети Донат во Задар и би изградила уште постара“ – Ава Карабатиќ

„Испадна дека Милена е лоша, а јас глупав. Можеби навидум е така, но вистината е поинаква“ – Немања Стевановиќ

„Искрено, јас ги сакам автокомпонираните песни“ – Милена Чераниќ

„Денес можат да потврдам дека ова е мојата прва и во главата вистинска венчавка, затоа што сум апсолутно свесен што правам“ – Аца Лукас

„Снимив свој интимен спот, трет во животот“ – Тања Савиќ

„Да се школував, сега не би морала да се глупирам вака“ – Северина

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Не сакам да бидам следниот Мајкл Џордан, сакам да сум исклучиво Коби Брајант“ - најдобрите цитати н... Коби Брајант загина во хеликоптерска несреќа на 26 јануари, 2020 година. Имаше с...
„Жената е столб на семејството“: Најдобрите цитати од Грејс Кели Сите ја знаеме како преубавата принцезата од Монако. Таа пред да стапи во брак с...
Би сакал да умрам како поет: 15 цитати на неповторливиот Боб Дилан Името Роберт Ален Цимерман веројатно не ви значи ништо, но се споменува Боб Дила...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава