Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Заработила половина милион евра за 3 години, признава дека го оперирала носот – Факти за Анастасија Ражнатовиќ

Во 2018-та година Анастасија се појави и на страниците на британскиот Vogue.

Нејзината песна „Rane“ од 2019-та година ја напишале и ја компонирале Милан Лаќа Радуловиќ и Дарко Димитров и истата има над 83 милиони прегледи.

Во минатото ја поврзуваа со повеќе млади момчиња, а од оваа пролет таа е во врска со бизнисменот Ѓорѓе Кулјиќ (31), кој е од Нови Сад.

Според српските медиуми со новиот дечко купиле нов стан од 200 метри квадратни и од мај наводно го започнале заедничкиот живот.

Таа честопати објавува фотографии без грам шминка, но признава дека направила естетски корекции на носот и на усните.

Погледнете повеќе нејзини фотографии на следната страна...


Би можело да ве интересира:

Свекрвата може да ѝ даде ново име на снаата и уште 9 факти за животот во Јужна Африка Локалците се шетаат многу често со влечки, а понекогаш и боси – тие не се грижат...
„Жената мора да има најмалку тројца сопрузи“: 20 љубовни лекции од дивата која била мажена дури 9 па... „Сакам маж кој е љубезен и разбран. Дали е премногу да се бара тоа од милионер?“...
Од детство во сиромаштија до брак со благородник и успешна филмска кариера – Факти за Џесика Честејн... „Голем број ноќи си легнувавме гладни и навистина беше тешко“ – откри во една пр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg