Заработила половина милион евра за 3 години, признава дека го оперирала носот – Факти за Анастасија Ражнатовиќ - Results from #1


Заработила половина милион евра за 3 години, признава дека го оперирала носот – Факти за Анастасија Ражнатовиќ

Во 2018-та година Анастасија се појави и на страниците на британскиот Vogue.

Нејзината песна „Rane“ од 2019-та година ја напишале и ја компонирале Милан Лаќа Радуловиќ и Дарко Димитров и истата има над 83 милиони прегледи.

Во минатото ја поврзуваа со повеќе млади момчиња, а од оваа пролет таа е во врска со бизнисменот Ѓорѓе Кулјиќ (31), кој е од Нови Сад.

Според српските медиуми со новиот дечко купиле нов стан од 200 метри квадратни и од мај наводно го започнале заедничкиот живот.

Таа честопати објавува фотографии без грам шминка, но признава дека направила естетски корекции на носот и на усните.

Погледнете повеќе нејзини фотографии на следната страна...


Би можело да ве интересира:

Факти за Меланија Трамп: Течно зборува 5 јазици, но е единствената прва дама која позирала гола Соединетите Американски држави имаат нова прва дама, и таа меѓу другото има поте...
„Жената која не се шминка има превисоко мислење за себе“ - 10 цитати на култната модна икона Коко Ша... Таа е креаторот на „малиот, црн фустан“ погоден за секаква пригода. Таа го созда...
„Сè што можам да направам е да се поклонам пред храброста на мојата сопруга “ - Љубовни цитати од ѕв... Без никаков сомнеж, љубовта е најубавото чувство коешто артикулира насекаде окол...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg