Заработила половина милион евра за 3 години, признава дека го оперирала носот – Факти за Анастасија Ражнатовиќ - Results from #2


Заработила половина милион евра за 3 години, признава дека го оперирала носот – Факти за Анастасија Ражнатовиќ

Б. С. Б. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Факти за Меланија Трамп: Течно зборува 5 јазици, но е единствената прва дама која позирала гола Соединетите Американски држави имаат нова прва дама, и таа меѓу другото има поте...
„Жената која не се шминка има превисоко мислење за себе“ - 10 цитати на култната модна икона Коко Ша... Таа е креаторот на „малиот, црн фустан“ погоден за секаква пригода. Таа го созда...
„Сè што можам да направам е да се поклонам пред храброста на мојата сопруга “ - Љубовни цитати од ѕв... Без никаков сомнеж, љубовта е најубавото чувство коешто артикулира насекаде окол...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg