Виц на денот: Трпе, Трпана и непознат гостин
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Виц на денот: Трпе, Трпана и непознат гостин

vic-na-denot-trpe-trpana-i-nepoznat-gostin

Седи Трпана дома, кога некој заѕвонил на врата. Таа отворила, а пред вратата стоел непознат маж кој ја прашал:

- Имате ли вие пи*ка?

Трпана шокирано му ја треснала вратата. Следниот ден пак исто, па вечерта сета вознемирена, му раскажала на Трпе што се случило. Трпе прво добро го испцул перверзњакот и се договориле следниот ден тој да не оди на работа во случај пак да се појави оној човек.

Следниот ден, пак ѕвони некој. Трпе се сокрил позади вратата. Трпана отворила, а пред вратата истиот човек и прашува:

- Добро, имате ли вие пи*ка?!

Трпана собрала храброст и му одговорила:

- Имам!

На тоа тој и рекол:

- Епа тогаш, кажете му на маж ви да ја користи вашата, а не на жена ми!

Би можело да ве интересира:

„Сум немала секс само со тој што го мрзело да праша... Да, ќе се мажам... Слободан 32 години, имал секс со 2 девојки, во животот вкупно има испиено полови...
„Нема ништо посекси од маж во нечиста униформа“ - жена предизвика лави... Нејзиниот твит стана вирален хит, а мажи позираа специјално за неа во униформа н...
Мажите и грипот - „Умираме, молете се за нас“ Никој од нас не ги сака грипот и настинките, но очигледно е дека мажите се посеб...