Утрото после пијанство
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Утрото после пијанство

Сте изглегле, се заборавивте од пиење...не се сеќавате на голем дел од вечерта... сè е убаво се додека не се разбудите следното утро.

utroto-posle-pijanstvo-01

И, што се случува:

1. Отварате очи и се погледнувате во огледало...

utroto-posle-pijanstvo-1


2. Одма ви светнува да отворите Фејсбук и да видите на какви се слики ве тагнале од синоќа...ах, да, изгледате ужасно нели?

 

utroto-posle-pijanstvo-2

utroto-posle-pijanstvo-2-2


3. И тетоважата што сте ја ставиле нема да изгледа кул за некој ден така?

utroto-posle-pijanstvo-3


4. И спиењето со бившиот беше лоша идеја...

utroto-posle-pijanstvo-4


5. Да не ги спомнуваме СМС пораките

utroto-posle-pijanstvo-5

Уште 5 на следната страна...Би можело да ве интересира:

Најлудите нешта што мозокот ги прави кога е вклучен на „автопилот“ Иако нашите мозоци се многу моќни и развиени, некогаш се однесуваат како да имаа...
Фотките кажуваат сè - смешни илустрации кои ќе ви го поправат расипани... Најсмешните работи најчесто се и наједноставни. Често пати деновите знаат да ни ...
Смешни и чудни ситуации што можете да ги видите само во јавен превоз Доколку живеете во поголем град, знаете градските автобуси се место каде што не ...