Моментот кога...
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Моментот кога...

momentot-koga-povekjeНашите реакции во одредени ситуации се бесценети. Колку пати сте посакале да ве снимат за да видите како реагирате кога некој ќе ве изнервира, изненади или кога се расправате со родителите?

Еве да ви појасниме како изгледате во моментите:

Кога ќе го видиш со новата девојка:

momentot-koga-1


Кога другар ти во кафана ќе нарача џус:

momentot-koga-2


Кога со југото ќе претицаш БМВ

momentot-koga-3


Романтика на прва брачна ноќ

momentot-koga-4


Кога мајка ти ќе се врати од родителска хистерична

momentot-koga-5

Уште 5 на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Добрата сопруга секогаш си го знае нејзиното место“ - Прирачник од 19... Фасцинантно е кога дознаваме како луѓето живееле порано, особено кога откриваме ...
Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...
Најлудите нешта што мозокот ги прави кога е вклучен на „автопилот“ Иако нашите мозоци се многу моќни и развиени, некогаш се однесуваат како да имаа...