Виц: Женетиот Трпе
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Виц: Женетиот Трпе

Се договориле другарите на Трпе, да се соберат машко друштво и да гледаат фудбал – Лига на шампиони. И секако, Трпе, единствен женет не дошол.

vic-zenetiot-trpe

Кога негде на крајот на прво полувреме ете ти го Трпе доаѓа.

- Од кај ти излезе сега? Те пуштија?

- Нема да верувате! Седам јас на каучот кога некој ми ги прекрива очите...

А, тоа, жена ми во секси долна облека, проѕирна наметка, штикли, нашминкана и ме зема за рака ме носи во кревет. Ми дава лисици и ми вика:

- Заврзи ме за креветот!

Јас ја заврзувам, а она ми вика:

- А, сега, прави го она што најмногу сакаш!

И еве ме, дојдов...

Би можело да ве интересира:

Хит вицеви за снаи и свекрви што слатко ќе ве насмеат Што би направиле кога тигар би ја нападнал вашата свекрва? Јас? Ништо! Сам ја на...
Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...
„Нема ништо посекси од маж во нечиста униформа“ - жена предизвика лави... Нејзиниот твит стана вирален хит, а мажи позираа специјално за неа во униформа н...