Писмо за предупредување: Не купувајте онлајн!
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Писмо за предупредување: Не купувајте онлајн!

Предупредување од извесен Н.Н.:

pismo-za-predupreduvanje-ne-kupuvajte-online

Озбилно предупредување за опасност од купување преку интернет!

„Ако случајно купувате преку Интернет, бидете внимателни при купувањето да проверите да не станува збор за преваранти!

Ова е мое лично искуство.

Пред неколку дена преку eBay нарачав средство за зголемување на пенисот во вредност од 120 евра.

По пошта добив ЛУПА!

Во упатството за употреба пишуваше: „Не употребувајте ја на сонце. Опасност од изгореници“.

Би можело да ве интересира:

Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...
15 пати кога луѓето и предметите случајно се камуфлирале во околината ... Кога станува збор за камуфлажа на војници и воена опрема, се поминуваат многу ча...
Брутални мемиња на тема #10YearChallenge, кои ќе ви бидат интересни ду... Ако барем еднаш се логиравте на Инстаграм во последниве 3-4 дена, сигурно го заб...