Зошто Кајли Џенер постојано гледа во земја? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Зошто Кајли Џенер постојано гледа во земја? (фото)

Дали сте забележале дека на некои фотки на Инстаграм, Кајли Џенер секогаш зјапа надолу во подот?

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-01.jpg

На социјалните мрежи заради тоа и ја исмеваат...

Многумина имаат своја теорија зошто мора да гледа во подот. Убедени се дека дури сега открива дека под неа има земја.

Еве неколку примери како луѓето ги сфаќаат нејзините фотки:

1. „Што е ова? Тврдо е!“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-1.png

2. „Насекаде е“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-2.png

3. „Ова е под?“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-3.png

4. „Од што е направен? Дијаманти? Цврст е!“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-4.png

5. „И тука го има“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-5.png

6. „Тука изгледа како да е помек, како да е направен од некоја водеста состојка.“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-6.png

7. „Чудно е...“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-7.png

8. „Дефинитивно...“

8-fotki-vo-koi-kajli-dzener-sfakja-deka-postoi-pod-dole-pod-nea-8.png

Извор

Би можело да ве интересира:

Мора да бакнете многу жаби пред да го пронајдете принцот - 25 Марфиеви еротски закони Сè што би можело да тргне наопаку, ќе се случи. Марфиевите „закони“ се секогаш и...
Кога не го почитуваш правилото „три пати мери, еднаш сечи“... (фото) На сите ни се случуваат грешки во работата и тоа не е ништо страшно сѐ додека не...
Комични илустрации: Пијана вечер - како се однесуваме, а како мислиме дека се однесуваме Секој од нас барем еднаш во животот имал толку пијана вечер на која што не сака ...

Спонзорирани линкови: