Она кога на фризерот ќе му побарате нешто ново и ќе зажалите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


Она кога на фризерот ќе му побарате нешто ново и ќе зажалите (фото)

Го знаете она чувство кога сакате барем малку да го „зачините“ вашиот живот со нова фризура?

ona-koga-na-frizerot-kje-mu-pobarate-neshto-novo-i-kje-zazalite-01.jpg

Некои луѓе имаат фризери и бербери кои имаат стил, а други, навистина сакаат да експериментираат...

Кога мислиме сакаат да експериментираат, мислиме на експериментирање во негативна и смешна смисла на зборот.

Нема потреба дополнително да ви објаснуваме, доволно е да ги погледнете следниве фотки и да сфатите на што мислиме: 

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
„Ќе ви викнам милиција“, диџејот и други соседи од пеколот Луѓето кои живеат во зграда, веројатно ќе препознаат најмалку еден од своите сос...