Креативни стоматолози со одлична смисла за хумор (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 27-02-2020
ВОЗАЧИ 26-02-2020


Креативни стоматолози со одлична смисла за хумор (фото)

Животот на стоматолозите не е лесен. Имаат тешка работа, а колку и да се љубезни, луѓето не ги сакаат баш најмногу.

kreativni-stomatolozi-so-odlichna-smisla-za-humor-foto-01.jpg

Одењето на стоматолог не е многу забавен настан, па токму поради тоа, некои стоматолози решиле да им го разубават ова искуство на пациентите.

Ја ослободиле креативноста и докажале дека и тие имаат смисла за хумор и дека стоматолошките прегледи и не се толку страшни.

Погледнете повеќе во фотките во продолжение:

Извор

Би можело да ве интересира:

9 фото докази дека бременоста сепак може да биде забавна Во текот на овие 9 месеци од бременоста, жената може многу да се промени, а тоа ...
12 фото докази дека некои луѓе едноставно немаат среќа Кога ќе се разбудите, никогаш не знаете што ве чека во текот на денот, но се над...
Фото докази дека мрзливоста може да биде почеток на генијални идеи Мрзливоста е лоша работа, но понекогаш, кај некои луѓе, може да поттикне бујна и...

Најчитани неделава