Мажите мразат шопинг од дното на душата (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Мажите мразат шопинг од дното на душата (фото)

Повеќето жени се љубители на шопингот и можат со часови да шетаат од продавница во продавница и да пробуваат разни парчиња облека или да бираат работи за дома.

mazhite-mrazat-shoping-od-dnoto-na-dushata-foto-01.jpg

Но, мажите, уште од најмала возраст, спротивно од нив, не се фанови на шопингот и може слободно да се каже дека голем дел од нив ја мразат оваа „активност“ од дното на душата.

Сепак, има жени кои сметаат дека мажите треба да ги придружуваат во шопингот без разлика за каква цел станува збор (бутик или маркет), а мажите немаат право на глас.

Погледнете како тоа изгледа кога мажите со сила одат на шопинг:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 смешни, но вистинити разлики меѓу мажите и жените Речиси и да не постои маж или жена кој/а нема да се насмевне уште на прво читање...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Спонзорирани линкови: