Комични илустрации: Пијана вечер - како се однесуваме, а како мислиме дека се однесуваме
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Комични илустрации: Пијана вечер - како се однесуваме, а како мислиме дека се однесуваме

Секој од нас барем еднаш во животот имал толку пијана вечер на која што не сака ни да се сети, а што е право и да сака не може.

komichni-ilustracii-pijana-vecer-kako-se-odnesuvame-a-kako-mislime-deka-se-odnesuvame-2.jpg

Веројатно помалку интересниот дел е кога некој ни раскажува како сме си поминале. Тогаш сме во толкаво неверување што едноставно не можеме да си поврземе дека личноста за која што се зборува сме самите ние.

Како и да е мора да се признае дека таквите моменти се токму оние за кои најмногу се смееме.

Па, дали и вие сте изгледале некогаш вака?

komichni-ilustracii-pijana-vecer-kako-se-odnesuvame-a-kako-mislime-deka-se-odnesuvame-3.jpg

С. У. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хит вицеви за снаи и свекрви што слатко ќе ве насмеат Што би направиле кога тигар би ја нападнал вашата свекрва? Јас? Ништо! Сам ја на...
Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...
Најлудите нешта што мозокот ги прави кога е вклучен на „автопилот“ Иако нашите мозоци се многу моќни и развиени, некогаш се однесуваат како да имаа...