Кога ќе заштедите пари за хотел, но ќе платите на друг начин (фото)


Кога ќе заштедите пари за хотел, но ќе платите на друг начин (фото)

Некои хотели навистина знаат да бидат скапи, но барем знаеме дека ќе добиеме вистински третман на високо ниво.

koga-kje-zashtedite-pari-za-hotel-no-kje-platite-na-drug-nachin-foto-01.jpg

Факт е дека во денешно време може да се најдат и поевтини сместувања во хотелски соби, кои се сосема задоволителни, но секогаш има и исклучоци.

Па така, овие луѓе кои сакале да заштедат на сместувањето, направиле фотки од моментите кои ќе им останат во сеќавање засекогаш.

Низок плафон, тесни тоалети, неможност да ги вклучите апаратите во штекер или пак, wi-fi доспапно само во еден агол од собата. 

Можеби, благодарение на нив, ќе бирате хотели многу повнимателно.

Што сè може да се очекува и доживее во една хотелска соба:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
Мажите мразат шопинг од дното на душата (фото) Повеќето жени се љубители на шопингот и можат со часови да шетаат од продавница ...
Кога не го почитуваш правилото „три пати мери, еднаш сечи“... (фото) На сите ни се случуваат грешки во работата и тоа не е ништо страшно сѐ додека не...

Спонзорирани линкови: