„Нема ништо посекси од маж во нечиста униформа“ - жена предизвика лавина од фотки на Твитер


„Нема ништо посекси од маж во нечиста униформа“ - жена предизвика лавина од фотки на Твитер

Нејзиниот твит стана вирален хит, а мажи позираа специјално за неа во униформа на хумористичен начин.

nema-nishto-poseksi-od-mazh-vo-nechista-uniforma-zhena-predizvika-lavina-od-fotki-na-tviter-01.jpg

Оливија Коркоран од Лондон на Твитер напиша дека нема ништо посекси од маж во нечиста униформа.

Твитот стана вирален хит, а низа мажи во коментари ѝ прикачија фотки од себе во униформа.

Фотографиите се шеговити и можеби ќе ја натераат Оливија да се премисли.

Дел од хумористичните фотки:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Сум немала секс само со тој што го мрзело да праша... Да, ќе се мажам!“ Слободан 32 години, имал секс со 2 девојки, во животот вкупно има испиено полови...
Најсмешните вицеви за Трпана, Трпе и малиот Трпе Доколку имавте тешка и напорна недела и потребна ви е доза смеа, предлагаме да с...
Мажите мразат шопинг од дното на душата (фото) Повеќето жени се љубители на шопингот и можат со часови да шетаат од продавница ...

Најчитани неделава