Кристина знае како се продава...


Кристина знае како се продава...

На Facebook се појави настан на кој присуствуваат преку 15.000 луѓе, а 27.000 се заинтересирани. Насловот е – Организирана екскурзија со автобус по мандарини кај Кристина.

kristina-znae-kako-se-prodava-01.jpeg

Атрактивната продавачка која изминативе неколку денови ги снабдува Хрватите со витамин Ц е 20-годишната Кристина.

„Газдите знаат дека луѓето сакаат да се фотографираат со мене. Тоа ни е симпатично и убаво се смееме,“ вели Кристина за бизнисот кој моментално цвета.

Откако 24sata.hr ја објавија како „откритие на денот“ Кристина вели дека добила преку 5000 нови следбеници на Инстаграм.

Кристина добро знае како се продава:

Извор

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе кои се премногу несреќни за да имаат добар одмор (фото) Колку пати ви се случило да го спакувате куферот, да го земете пасошот и билетит...

Спонзорирани линкови: