Треба да погледнете двапати за да сфатите – фотки направени во вистински момент
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
HR Specialist 23-07-2021
Marketing Agent 22-07-2021


Треба да погледнете двапати за да сфатите – фотки направени во вистински момент

Понекогаш очите на прв поглед може да нѐ излажат, а некогаш виновник е „безобразниот ум“ – овие фотки дефинитивно треба да ги погледнете двапати за да сфатите што се случува, но може и да се воодушевите од тоа како е уловен вистинскиот момент на камера.

treba-da-poglednete-dvapati-za-da-sfatite-fotki-napraveni-vo-vistinski-moment-01.jpg

Понекогаш камерата „кликнува“ во вистински момент и лови нешто што воопшто не било планирано и изгледа сосема поинаку од реалноста.

Некои од овие фотки дефинитивно ќе ве збунат и ќе треба да ги погледнете двапати за да сфатите што се случува, на некои само ќе се воодушевите на резултатот кога камерата ќе улови нешто во вистински момент, како совршено зајдисонце, а на некои слатко ќе се насмеете од моментите кога се уловени непосакувани моменти.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои треба да ги погледнете кога мислите дека денот ви тргнал наопаку Сите понекогаш имаме лоши денови кои едвај чекаме да завршат. А, додека да дојде...
Зошто Кајли Џенер постојано гледа во земја? (фото) Дали сте забележале дека на некои фотки на Инстаграм, Кајли Џенер секогаш зјапа ...
Чудни и неочекувани моменти од свадби уловени на камера За паровите, свадбата е еден од најважните настани во животот, што сакаат да пом...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg