14 смешни фотографии направени во вистинскиот миг
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


14 смешни фотографии направени во вистинскиот миг

Смешните фотографии секогаш се добар рецепт за разубавување на денот. Веруваме дека овие ќе успеат во тоа...

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-01.jpg

Животот е непредвидлив, а понекогаш луѓе успеваат тоа случајно да го уловат на камера.

Смешни фотки од секојдневието:

„Си читав книга и пријателката ме фотографирала бидејќи не знаела што се случува со мојата рака.“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-02.jpg

„Изгледа дека мојот сопруг си пронајде ново семејство.“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-03.png

„Од каде израсна оваа глава на кравата?“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-04.jpg

„Кога со правилно позирање ќе успееш да изгледаш како џин.“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-05.jpg

„Лансирање на огномет уловено во вистинскиот миг.“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-06.jpg

„Совршено поклопување на дезени.“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-07.jpg

„Се „претопија“ во една мачка.“

14-smeshni-fotografii-napraveni-vo-vistinskiot-mig-08.jpg

Уште 7 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Смешни фотки во вистински момент: 13 деца кои прерано се соочиле со суровата реалност Возрасните многу често се жалат за тешките и лоши денови и за суровата реалност ...
10-те најсмешни Lego шеги на сите времиња Денес имаме смартфони, лаптопи, конзоли... Ама ништо од тоа не може да се според...
Најсмешните вицеви за Трпана, Трпе и малиот Трпе Доколку имавте тешка и напорна недела и потребна ви е доза смеа, предлагаме да с...

Најчитани неделава