„Живеам со чудовиште!“ – Корисници на Reddit ги споделуваат маките од животот со цимери и членови на семејството
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


„Живеам со чудовиште!“ – Корисници на Reddit ги споделуваат маките од животот со цимери и членови на семејството

Ако живеете или некогаш сте живееле со цимер, тогаш сигурно ви се познати сите маки и предизвици со кои можете да се соочите. Некогаш, пак, и членовите на семејството или вашиот партнер можат да се покажат како ужасни цимери.

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-01.jpg

Некои луѓе едноставно не земаат предвид дека го делат домот со некој друг, па не ги мијат своите садови, не го средуваат својот неред и се однесуваат навистина себично, или, како што велат некои корисници на Reddit, се однесуваат како чудовишта.

Огромен број луѓе морале да се справуваат со несовесни цимери или членови на семејството, а на Reddit редовно се споделуваат фотографии што ги покажуваат нивните маки.

Во продолжение можете да погледнете неколку фотки од вакви ситуации кои можеби ќе ви бидат познати:

„Стапив во брак со чудовиште!“

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-02.jpg

„Тато вака остава храна во фрижидерот – ова е парче месо“

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-03.jpg

„Сопругата ја фрли теглата со путер од кикиритки бидејќи била празна“

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-04.jpg

„Кога цимерот си ја користи дневната како негова соба“

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-05.jpg

„Еве како цимерот ми два пари за кирија“

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-06.jpg

„Девојката ги ’средила‘ продуктите од маркетот“

zhiveam-so-chudovishte-korisnici-na-reddit-gi-spodeluvaat-makite-od-zhivotot-so-cimeri-i-chlenovi-na-semejstvoto-07.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...
Европските држави се претставуваат со една реченица „Претстави се со една реченица“ е предизвик од кој може да произлезат интересни ...
Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg