Смешни фотки од луѓе кои сигурно имале полош ден од вашиот - Results from #1


Смешни фотки од луѓе кои сигурно имале полош ден од вашиот

„Денес открив дека ова не сум јас. Родителите не ја извадиле фотографијата која била во рамката кога ја купиле и стои вака цели 10 години“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-10.jpg

„Лебот што го купив денес“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-12.jpg

„Отидов на кампување и поставив нов рекорд за убоди од инсекти“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-13.jpg

„Добро утро“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-14.jpg

„Од болницата каде што работам ни рекоа дека ќе ни дадат подароци бидејќи се бориме со пандемијата. На крај ни подарија неколку заштитни маски“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-15.jpg

Продолжува на следната страница...


Би можело да ве интересира:

10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Најсмешните вицеви за Трпана, Трпе и малиот Трпе Доколку имавте тешка и напорна недела и потребна ви е доза смеа, предлагаме да с...
Зошто Кајли Џенер постојано гледа во земја? (фото) Дали сте забележале дека на некои фотки на Инстаграм, Кајли Џенер секогаш зјапа ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg