Смешни фотки од луѓе кои сигурно имале полош ден од вашиот - Results from #2


Смешни фотки од луѓе кои сигурно имале полош ден од вашиот

„Само што си купив монитор. Но, ми се помрдна столот, се удрив во бирото, а мониторот падна и се скрши“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-16.jpg

„Беше темно во кујната и мислев дека си ставив житарици. Доцна сфатив дека ова се всушност солени крекери“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-17.jpg

„Во одводот ми се заглави цела конзерва туна“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-18.jpg

„Некој ми го исекол покривот на кабриолетот, а потоа заврна дожд. Еден час откако го видов ова, добив отказ од работа“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-19.jpg

„Два часа пешачевме за да стигнеме до една многу позната пештера. Ова е пештерата“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-20.jpg

„Утре се селам од овој стан, после две години. Денес, додека чистев и се подготвувам да се иселам, го скршив стаклото од рерната“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-21.jpg

„2020-та во една фотографија“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-22.jpg

ИзворБи можело да ве интересира:

10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Најсмешните вицеви за Трпана, Трпе и малиот Трпе Доколку имавте тешка и напорна недела и потребна ви е доза смеа, предлагаме да с...
Зошто Кајли Џенер постојано гледа во земја? (фото) Дали сте забележале дека на некои фотки на Инстаграм, Кајли Џенер секогаш зјапа ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg