Фото докази дека некои луѓе со сигурност имале полош ден од вашиот


Фото докази дека некои луѓе со сигурност имале полош ден од вашиот

Ако сте загрижени дека вие сте единствениот баксуз или ако денот ви тргнал наопаку – утешете се со овие фотки кои се доказ дека некој има полош ден и од вашиот.

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot-01.jpg

Можете ли да замислите како им било на вработените во фабрика кога морале да го исчистат нередот од стотици искршени јајца? Се расположивте ли малку?

Во продолжение следи компилација од фотки кои луѓе од целиот свет ги објавувале за да покажат како им поминал денот.

Има надеж уште за вашиот?

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot02.jpg

Кога галеб ќе одлучи дека треба да ви „упадне“ во фотка од сладолед

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot03.jpg

Го знаете ли ова чувство?

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot04.jpg

Ветровит ден...

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot05.jpg

На здравје ручек...

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot6.jpg

„Ми се заглави сендвичот во автоматот, па купив и сок за да го бутне сендвичот...“

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot07.jpg

„Само сакав да направам селфи со птицата“

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot08.jpg

Зарем е можно ова?

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot09.jpg

Еве, на работа, а вие...?!

foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-so-sigurnost-imale-polosh-den-od-vashiot-10.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg