Погодете го најсмешниот одговор: Што мисли русокоса кога ќе добие близнаци?


Погодете го најсмешниот одговор: Што мисли русокоса кога ќе добие близнаци?

За русокосите постојат милион шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат за оваа. Ајде да видиме колку сте креативни, што мислите кој е одговорот?

pogodete-go-najsmeshniot-odgovor-shto-misli-rusokosa-koga-kje-dobie-bliznaci-01.jpg

На следната страна погледнете го одговорот....Би можело да ве интересира:

Погодете го најсмешниот одговор: Како можеш да „потопиш“ подморница полна со русокоси? Русокосите се вистинска инспирација... За нив постојат многу шеги и се надеваме ...
Погодете го најсмешниот одговор: Зошто полицаец нарачува 3 кафиња? За полицајците постојат милион шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат...
Кога ќе помислите дека вашиот ден тргнал наопаку (фото) Сигурно некогаш сте помислиле дека навистина немате среќа и дека понекогаш само ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg