Погодете го најсмешниот одговор: Зошто полицаец нарачува 3 кафиња?


Погодете го најсмешниот одговор: Зошто полицаец нарачува 3 кафиња?

За полицајците постојат милион шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат за оваа. Ајде да видиме колку сте креативни, што мислите кој е одговорот?

pogodete-go-najsmeshniot-odgovor-zoshto-policaec-narachuva-3-kafinja-01.jpg

На следната страна погледнете го одговорот...Би можело да ве интересира:

Погодете го најсмешниот одговор: Што мисли русокоса кога ќе добие близнаци? За русокосите постојат милион шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат ...
Погодете го најсмешниот одговор: Како можеш да „потопиш“ подморница полна со русокоси? Русокосите се вистинска инспирација... За нив постојат многу шеги и се надеваме ...
Добро, старо ретро - Најсмешните вицови за полицајци Откако се потсетивме на никогаш здодевните видови за плавушитеред е да ги с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg