Погодете го најсмешниот одговор: Како можеш да „потопиш“ подморница полна со русокоси?


Погодете го најсмешниот одговор: Како можеш да „потопиш“ подморница полна со русокоси?

pogodete-go-najsmeshniot-odgovor-kako-da-potopish-podmornica-polna-so-rusokosi-01.jpg

Русокосите се вистинска инспирација... За нив постојат многу шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат за оваа. Ајде да видиме колку сте креативни, што мислите кој е одговорот?

На следната страна погледнете го одговорот....Би можело да ве интересира:

Погодете го најсмешниот одговор: Што мисли русокоса кога ќе добие близнаци? За русокосите постојат милион шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат ...
Погодете го најсмешниот одговор: Зошто полицаец нарачува 3 кафиња? За полицајците постојат милион шеги и се надеваме дека тие нема да ни се налутат...
5 вицеви за 5 искрени насмевки Новопечените богаташи, полицајците и русокосите, секогаш ќе бидат забавна тема з...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg