13 фото-докази дека не сте единствени кога денот ќе ви тргне наопаку


13 фото-докази дека не сте единствени кога денот ќе ви тргне наопаку

Има денови кога ништо не ни оди по план, па како јаготка на шлагот ќе се случи нешто сосема неочекувано што уште толку ќе нѐ „уништи“ – овие луѓе од прва рака го пренесуваат искуството.

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-01.jpg

Што правите вие кога денот ќе ви тргне наопаку? Се нервирате, лути сте на сите околу вас, или едноставно се помирувате, правите фотка и се шегувате на своја сметка?

Ако мислите дека само вие имате такви моменти кога универзумот е против вас – се лажете.

На социјалните мрежи и форумите, луѓето ширум светот споделуваат фотки од токму такви моменти кои ќе ви бидат доза на утеха.

Во продолжение неколку фото-докази дека некој имал полош ден и од вашиот:

„Имам суканици во пијалакот“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-02.jpg

Ова се случува кога имате многу растенија...и мачки

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-03.jpg

Сигурни сте дека ќе јадете пак во кревет?

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-04.jpg

„Еве го клучот од мојата нова канцеларија“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-05.jpg

„Кога мајка ти ќе помисли дека твојот ручек е храна за куче“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-06.jpg

„Нарачав 4 ексклузивни керамички плочки. Стигнаа вака...“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-07.jpg

„Синот на соседите решил да ми го декорира автомобилот со камен“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-08.jpg

Средството против мувла е покриено со мувла...

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-09.jpg

„Ова трае веќе 1 час, а полагам за 15 минути...“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-10.jpg

„Сакав само прстофат зачин“

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-11.jpg

Кога не ви е судено да се напиете...

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-12.jpg

Кога рачката од тавата ќе ве изневери во погрешен момент

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-13.jpg

Птица се олесни врз мојата чаша со кафе

13-foto-dokazi-deka-ne-ste-edinstveni-koga-denot-kje-vi-trgne-naopaku-14.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
Фото докази дека некои работи се можни само во Русија Шетање гуска на врвца, празни клупи, баби што не ги држи место – ситуации кои мо...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg