Смешни (и грозни) фотки од луѓе кои 100% имале полош ден од вашиот

„Нечиста пелена некако успеала да заврши во мојата машина за перење облека.“ Која е најужасната работа која ви се случила досега?

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-01.jpg

Понекогаш животот како да си игра игри со нас и како да ни го тестира трпението.

Овие луѓе сигурно имале полош ден од вашиот:

„Дрвото на соседите ни „обезбеди“ добра доза на светлина во дневната соба.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-02.jpg

„Пријателите нè поканија на вечера, но тоа беше замка.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-03.jpg

„Татко ми имаше незгода при чистење на олуците на куќата.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-04.jpg

„Ох, го заборавив прозорецот минатата ноќ.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-05.jpg

„Вака заврши мојот обид да запалам свеќа во стаклен свеќник со чкорче – сè ми летна.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-06.jpg

„Се случи мала незгода со тоалетната шолја.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-07.jpg

„Си купив сендвич, нешто ми заглави кај забите, мислев дека е кромид, но тоа било нокт.“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-100-imale-polosh-den-od-vashiot-08.jpg

Уште 6 сцени на следната страна...Би можело да ве интересира:

Смешни фотки од деца кои совршено ги доловуваат „маките“ на родителите Штом вашето дете ќе се стиши, веројатно знаете дека е скриено во некоја соба и п...
„Докторе, не можам да прднам без да направам врева“ - Медицински лица издвојуваат комични изјави од ... Медицинските лица секојдневно се во непосреден допир со луѓето, па сосема нормал...
Фото докази дека не сте единствени ако денот ви тргнал наопаку Одвреме-навреме, сите имаме лоши и стресни денови кога сме постојано фрустрирани...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg