Секси Дедо Мраз без облека и уште 16 необични сцени од јавниот превоз ширум светот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Секси Дедо Мраз без облека и уште 16 необични сцени од јавниот превоз ширум светот

Жена која си носи ананас врзан како куче, маж облечен како мисирка, уметник кој ги црта патниците и им кажува дека се убави – во јавен превоз ќе ги видите најлудите, а некогаш и најинтересните нешта.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-01.jpg

Јавниот превоз во огромните градови како Њујорк го користат милиони луѓе, па во автобусите и метроата можете да видите навистина сè.

Луѓе со смешни костуми, луѓе со луди миленици, луѓе кои се однесуваат чудно – јавниот превоз е место што не се споредува со ништо друго.

Луѓе ги споделуваат најчудните сцени на кои налетале во јавен превоз:

„Невоспитано дете не сакаше да ги тргне нозете од седиштето и зафаќаше место за тројца, па мажот само си седна врз него“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-02.jpg

„Овој маж ги црташе луѓето во метрото и им кажуваше дека се убави“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-03.jpg

„Најобичен ден во лондонското метро“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-04.jpg

„Момчето си влезе во метрото со жив паун, а другите не го ни погледнаа“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-05.jpg

Најголемиот фан на The Simpsons

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-06.jpg

„И Дедо Мраз се вози во метро“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-07.jpg

Необично милениче

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-08.jpg

„Нова идеја за овој Божиќ“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-09.jpg

„Момче и неговата лисица“.

zabavni-i-ludi-fotki-od-metroata-i-gradskite-avtobusi-shirum-svetot-10.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg