Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Ситуации од секојдневието за кои нема објаснување ниту оправдување (фото)

Овие фотографии само ќе ве натераат да се запрашате „зошто?“ и „како е можно?“... Но, нема да добиете одговор.

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-1.jpg

Понекогаш природата прави работи во нашето опкружување за кои нема објаснување, а понекогаш луѓето околу нас прават работи за кои нема оправдување.

Токму такви се овие сцени на кои луѓето низ светот наидувале, за кои никому не му е јасно како и зошто се случиле.

„Што размислувал дизајнерот?“

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-02.jpg

„Кога живееш со цимер што јаде банани вака...“

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-03.jpg

„Имам видено чевли да висат од електрични кабли, но контролер од Плејстејшн ми е нешто ново...“

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-04.jpg

„Пристап за инвалидска количка на скали...?“

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-05.jpg

Одличен избор за локација на штекер

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-06.jpg

Очи болат од ова решение

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-07.jpg

Зошто некој би оставил чоколадо да се топи по велосипедот?

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-08.jpg

Печатот за рокот на траење е ставен на лепчето наместо на амбалажата

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-09.jpg

„Ако мислите дека е невозможно децата да се повредат меѓусебно на лулки, еве одлично решение“

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-10.jpg

Мал дел со плочки среде тепих – зошто да не?

10-situacii-od-sekojdnevieto-za-koi-nema-objasnuvanje-nitu-opravduvanje-foto-11.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Смешна фото-компликација: Девојки споделуваат „специјалитети“ од нивните дечковци Мажите можат да бидат најдобрите готвачи, но способни се да ги направат најужасн...
Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак или врска (втор дел) Не е лесно кога треба да ги трпите навиките на партнерот за да го одржите мирот ...
Смешни фотографии од луѓе кои најверојатно имале полош ден од вашиот Ако денес ништо не ви оди по план, овие фотографии ќе ви докажат дека некој сигу...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg