Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак или врска (втор дел)

„Вака мојот партнер ја закачил кујнската крпа“

parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-s-ushte-se-vo-brak-vtor-del-07.jpg

„Маж ми ја фотошопирал нашата мачка во астронаутско одело и ја испринтал на патиките“

parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-s-ushte-se-vo-brak-vtor-del-10.jpg

„Ја поместивме спалната после 5 години. Погодете на која страна спиеше жена ми...“

parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-s-ushte-se-vo-brak-vtor-del-11.jpg

„Го направив ова за партнерката по туширањето во нејзината туш кабина“

parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-s-ushte-se-vo-brak-vtor-del-12.jpg

„Аквариумот на мојата сопруга...“

parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-s-ushte-se-vo-brak-vtor-del-13.jpg

„Вака мојата партнерка јаде пица“

parovi-za-koi-ne-e-jasno-kako-s-ushte-se-vo-brak-vtor-del-14.jpg

Погледнете го и првиот дел ТУКА

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

„Водам сериозни бизнис разговори, а во глава ми ѕвони Васко жабата“ – најсмешните твитови за хит пес... „На шала на смеа, ќе ја чуете васко жабата на свадба сезонава / Ако првиот свадб...
5 безобразни вицеви за брачни парови од кои нема да престанете да се смеете (18+) Малку безобразни и многу смешни, секако наменети за повозрасните, овие вицeви ќе...
Колеги за кои не е јасно како се поднесуваат во иста просторија (фото) Имате ли и вие некој колега чии навики не ги поднесувате? Што најмногу ве нервир...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg