Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


11 подароци за мажи со кои никогаш нема да погрешите

Бирањето подарок за маж може да биде долга и макотрпна работа, без оглед на тоа дали се работи за роденденски или празничен подарок.

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-001.jpg

На крајот сите избори се сведуваат на - сет за бричење и нега, некој паметен уред, гардероба или часовник, ако решите повеќе да потрошите.

Но, еве шанса да откриете што навистина сакаат мажите.

Голем број на мажи се согласија со следниов точен и погрешен избор на подароци:

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-1.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-2.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-3.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-4.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-5.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-6.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-7.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-8.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-9.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-10.jpg

11-podaroci-za-mazi-so-koi-nikogas-nema-da-pogresite-11.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 работи кои се подобри и од секс (за многумина) „Масажа на стапалата по цел ден минат во стоење.“, „Откажување на плановите кои ...
7 работи кои треба да ги оставите во 2021-ва, за да немате уште една „мизерна“ година Грешка која не смеете да ја правите во 2022-ра: Не смеете секојдневно да сте сам...
16 работи кои речиси сите жени ги прават, а не признаваат од срам „Се случува во брзање да го избричеме нозете само околу глуждовите – делот што н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg