15 кул работи кои може да си ги порачате од Али Експрес пред новогодишните и божиќните празници

Некои се радуваат уште отсега, други превртуваат со очите, но предновогодишната и божиќната атмосфера е дефинитивно нешто кое не можете да го избегнете.

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres-01.jpg

Доколку сте љубител на китење и необични и интересни работи за домот обоени со новогодишна тематика, Али Експрес е дефинитивно вистинското виртуелно место за пазарење.

Ова се само дел од многуте кул работи кои може да ги најдете на сајтот и да си го обоите домот со среќа:

Џемперчиња за шолјите

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (12).jpg

Футроли за прибор

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (9).jpg

Висечки светилки во облик на штипки за закачување фотки

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (7).jpg

Комплет за тоалетот

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (6).jpg

Лед светлечка декоративна гранка

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (14).jpg

Перничиња со новогодишни мотиви и пораки

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (1).jpg

Свеќник-вртелешка

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (10).jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

7 работи кои треба да ги оставите во 2021-ва, за да немате уште една „мизерна“ година Грешка која не смеете да ја правите во 2022-ра: Не смеете секојдневно да сте сам...
5 работи од кои луѓето се срамеа, а сега се кул Порано тенките веѓи беа хит, а дебелите асоцираа на несредена жена, но сега ситу...
16 работи кои речиси сите жени ги прават, а не признаваат од срам „Се случува во брзање да го избричеме нозете само околу глуждовите – делот што н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg