15 кул работи кои може да си ги порачате од Али Експрес пред новогодишните и божиќните празници - Results from #1


15 кул работи кои може да си ги порачате од Али Експрес пред новогодишните и божиќните празници

Дрвени музички кутии

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (2).jpg

Новогодишна рамка за фоткање

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (15).jpg

Лампиони во кои може да си наполните алкохол

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (3).jpg

Сијалички со невообичаени облици

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (8).jpg

Прекривки за столчињата

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (13).jpg

Специјално сукало со новогодишен мотив, модли и печати за колачиња

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (4).jpg

Откачен новогодишен џемпер

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (11).jpg

Плетени капи со лед сијалички

15-kul-raboti-koi-moze-da-si-gi-poracate-od-Ali-Eskpres (5).jpg

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Изглед, семејство, минато: 9 работи од кои не треба да се срамите во животот Во денешно време, луѓето се станати премногу зависни од мислењето на другите.&nb...
20 работи од кои треба да се откажете веднаш Зошто ни е толку тешко да се откажеме? Откажувањето не секогаш значи дека се пре...
8 работи заради кои вашите соседи може да ве „замразат“ Можеби не сте свесни, но со некои постапки веројатно предизвикувате да сте им ом...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg