За најиздржливите вљубеници во снегот – зимски пикник (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


За најиздржливите вљубеници во снегот – зимски пикник (фото)

Доколку снегот надвор ви предизвикува радост и насмевка, за вас имаме одлична идеја: зимски пикник.

Zimski-piknik-01.jpg

Што ве спречува да си спакувате малку греено вино, топло чајче или чоколадо, дел од омилените закуски и фино натоварени со санка и топло зимско ќебенце да си направите совршен, мал пикник?

Доколку кажете дека ве спречува снегот, одговорот е погрешен, тој само може да придонесе за поубава и повесела атмосфера и секако, за одлични фотки.

Не заборавајте да направите снешко, да се мавате со снежни топки и да уживате, сепак, нема снег секој ден:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

14 комплетно точни илустрации за студената зима Минусни температури, мраз, снег и рано стемнување – навидум, ништо пријатно и уб...
Зимски специјалитети од светот кои луѓето ги јадат за да се затоплат Зимската храна најчесто е во склад со традиционалната кујна и се заснова на прои...
Имал секс со стотици жени, па 6 години целибат, сега чека прва брачна ... Со жените не се поврзувал емоционално, имал безначаен секс со која ќе стигне и б...