Луѓе кои дефинитивно треба да го сменат својот фризер (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Луѓе кои дефинитивно треба да го сменат својот фризер (фото)

За некои луѓе е голем чекор да ја потстрижат или офарбаат својата коса, но за други ова е можност за експериментирање.

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-01.jpg

А кога станува збор за фризури, изгледа дека на човечката имагинација ѝ нема крај. Ова, се разбира, не значи дека секој краен резултат е добар, па одвреме-навреме можеме да бидеме сведоци на навистина смешни фризури.

Во продолжение погледнете неколку вакви фризури, што сигурно ќе ве остават со многу прашања:

Кога мајка ви ќе ви направи „лонец фризура“

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-02.jpg

Совршено место за птичјо гнездо

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-03.jpg

Нема потреба да купувате круна

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-04.jpg

Ова сигурно ве потсети на еден познат емотикон

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-05.jpg

Кога ви е топло на главата, но ви студи на вратот

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-06.jpg

Не изгледа воодушевено од новата фризура

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-07.jpg

Можеби од зад него ѕирка некое животно

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-08.jpg

Фризура што никој не може да ја копира

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-09.jpg

Необичен избор за фризура

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-10.jpg

Кога немате храброст да ја потстрижете целата коса

lugje-koi-definitivno-treba-da-mu-dadat-otkaz-na-svojot-frizer-foto-11.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

9 луѓе со супермоќи кои ниту науката не може да ги објасни Запознајте ги мажот што не чувствува болка, мажот што јаде метал, жената мегафон...
Луѓе кои имаат обични професии, а може да работат како модели (фото) Дали некогаш сте сретнале некој вработен кој ви го привлекол вниманието со својо...
18 луѓе за кои годините дефинитивно се само бројка Дали ви се верува дека Здравко Чолиќ има 67 години или мајката на Илон Маск, Мај...