Како се слави роденден во домашен карантин? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Како се слави роденден во домашен карантин? (фото)

„На моето момче му е роденден и не можеме да викнеме пријатели. Мислам дека му се допадна замената за гости“

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-12.jpg

„Сестра ми ми пееше роденденски песни додека сум во карантин“

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-14.jpg

„Ќерката и брат ми на неговата виртуелна роденденска забава“

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-15.jpg

„На една колешка ѝ беше роденден, па од фирмата ѝ испративме торта и се собравме сите за да ја пееме Happy Birthday виртуелно“

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-16.jpg

„Роденденот на брат ми за време на карантин“

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-17.jpg

„Мојот пријател си доби торта во форма на корона вирус“

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-18.jpg

Девојка во карантин, која била евакуирана од Вухан, си добила роденденско изненадување

kako-se-slavi-rodenden-vo-karantin-19.jpg

ИзворБи можело да ве интересира:

18 луѓе за кои годините дефинитивно се само бројка Дали ви се верува дека Здравко Чолиќ има 67 години или мајката на Илон Маск, Мај...
9 луѓе со супермоќи кои ниту науката не може да ги објасни Запознајте ги мажот што не чувствува болка, мажот што јаде метал, жената мегафон...
Луѓе кои не личат на возраста - ќе погодите ли колку години имаат? Генетските предиспозиции знаат да направат чуда. Познавате ли некоја навистина м...

Спонзорирани линкови: