„Кога работата ќе си ја преселиш дома“ - македонска блогерка прави забавни фотки од дома
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


„Кога работата ќе си ја преселиш дома“ - македонска блогерка прави забавни фотки од дома

Креативната битолчанка и затворена во 4 ѕида успева да направи одлична содржина за на Инстаграм.

koga-rabotata-kje-si-ja-preselish-doma-makedonska-blogerka-pravi-zabavni-fotki-od-doma-01.jpg

Александра Шијакоска од Битола е модна блогерка која вели дека успешноста се крие во добрата организација, а дека таа е добро организирана доказ се забавните фотографии кои во периодов на самоизолација ги прави дома.

Во четири ѕида со малку креативност таа креира одлични фотографии.

На нејзиниот Инстаграм профил „Style Diaries by Shijakoska“ има 27.000 следбеници.

Како изгледа кога „работата ќе си ја преселиш дома“:

Фотографии од Александра, направени пред самоизолацијата на следната страна...Би можело да ве интересира:

15 фотки направени во вистински момент Оние кои сакаат да „ловат“ добри кадри знаат колку е тешко да се направи совршен...
Блогерка нападната затоа што висела од воз во движење за топ фотка До кога луѓето ќе си ги ризикуваат животите за добра фотографија? Пар што беше н...
Не одите на одмор? 6 идеи со кои ќе си поминете убаво и дома Ако не успеавте да заштедите за одмор летово или одлучивте да останете дома за с...

Спонзорирани линкови: