Инфлуенсерка е подготвена да даде 35.000 евра за да докаже дека задникот ѝ е природен (фото)


Инфлуенсерка е подготвена да даде 35.000 евра за да докаже дека задникот ѝ е природен (фото)

Моделот и инфлуенсерка – Џесика Раст на Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе, а оваа убавица нема проблем да споделува провокативни разголени фотографии на кои со задоволство ги покажува своите атрибути.

influenserka-spremna-da-dade-35000-evra-za-da-dokaze-deka-zadnikot-i-e-priroden-01.jpg

Бујни гради, тенок струк и извајан задник се препознатливи за оваа млада дама.

Атрактивната Канаѓанка вели дека луѓето постојано ја бомбардираат со пораки во кои ја обвинуваат дека се фали со вештачки задник.

influenserka-spremna-da-dade-35000-evra-za-da-dokaze-deka-zadnikot-i-e-priroden-02.jpg

Таа вели дека ова навистина иритира затоа што нејзиниот задник бил 100% природен и дури и би дала 35.000 евра за сертификат од пластичен хирург кој докажува дека нема направени никакви естетски зафати.

Џесика вели дека нејзиниот цврст задник е резултат на здрава веганска исхрана и напорно вежбање. Во детството се занимавала со уметничко лизгање.

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 фотографии што докажуваат дека гените се чудо Кога братучетки си личат како близначки, кога синот е копија на таткото... Фото ...
18 луѓе за кои годините дефинитивно се само бројка Дали ви се верува дека Здравко Чолиќ има 67 години или мајката на Илон Маск, Мај...
Луѓе кои имаат обични професии, а може да работат како модели (фото) Дали некогаш сте сретнале некој вработен кој ви го привлекол вниманието со својо...

Најчитани неделава