Хит онлајн измама: Жена порачала комбинезон, но за да се облече моделот што го добила треба смелост
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Хит онлајн измама: Жена порачала комбинезон, но за да се облече моделот што го добила треба смелост

Ви се случило ли да порачате нешто онлајн, а моделот да изгледа комплетно поинаку? Жена од Австралија сними хит видео за тоа што добила...

onlajn-izmama-zhena-porachala-kombinezon-no-modelot-shto-go-dobila-treba-smelost-za-da-se-obleche-01.jpg

Кели МекКарен од Австралија е девојка која ја почувствува лошата страна на онлајн шопингот и разликата во тоа што порачувате, а што може да добиете.

Таа си порачала комбинезон за на плажа, но ѝ стигнал модел од кој ѝ се гледа задникот.

onlajn-izmama-zhena-porachala-kombinezon-no-modelot-shto-go-dobila-treba-smelost-za-da-se-obleche-02.jpg

Запрепастена од изгледот на комбинезонот таа сними видео за на Инстаграм и тоа стана вирален хит.

Очигледно многумина се нашле во слична ситуација.

„И не, прилагодувањето на прерамките не помогна“, вели таа.

Видеото на Кели:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Одењето на плажа кога сте 20-годишна девојка vs. 39-годишна жена На 39 години: Покрај децата... А да, постоиш и ти. Се соблекуваш. Нема ништо теа...
Имаш еден живот - не се плаши да бидеш жената која прави што сака Дали постојано се грижите дали сте доволно фина и тивка девојка која сите ја сак...
10 илустрации кои покажуваат колку ви се менува животот по очилата за гледање Видот го земаме здраво за готово, а е така важен дел од нашиот живот. Ова многу ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg