Секојдневни маки и непријатни ситуации во кои ќе се пронајдат сите високи девојки, низ илустрации - Results from #1


Секојдневни маки и непријатни ситуации во кои ќе се пронајдат сите високи девојки, низ илустрации

Бидејќи сте највисоки, вие ги правите групните селфиња

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-09.jpg

Им помагате на другите да земат нешто од највисокиот рафт во маркет

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-10.jpg

Вашето вообичаено одење е џогирање за другите

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-11.jpg

Другите сметаат дека едвај чекате да ви предложат некоја професија за високи луѓе

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-12.jpg

Сте ги слушнале сите шеги за високи луѓе (и веќе ви е преку глава од нив)

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-13.jpg

Ниските пријателки негодуваат кога носите штикли

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-14.jpg

Ретко кога наоѓате огледало на кое можете да си го видите лицето

maki-i-situacii-koi-im-se-poznati-na-site-visoki-devojki-niz-ilustracii-15.jpg

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Работи што не сте ги знаеле за Канада и причини зошто луѓето сакаат да живеат таму Можеби кога ќе се спомне Канада, помислувате на ладна земја во која животот не е...
Вирален хит: Што е чудно на оваа матурска фотка? Прославата на матурската вечер е важен момент од животот на сите млади. Обично с...
7 луѓе кои сфатиле дека животот е еден и треба да живеат така како што сакаат Кој рече дека на 31 година е доцна да возите велосипед или на 45 да научите да и...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg